Şimdi konuşun..
Tantitoni’de 25 TL Tantitoni bonus!

Tantitoni’de 25 TL Tantitoni bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Züccaciye / Marka: Tantitoni

NASIL KAZANIRIM?

Tantitoni mağazalarında yapılacak 250 TL ve üzeri tek ve taksitli alışverişlerde 25 TL Tantitoni bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 25 TL Tantitoni Bonus kampanyası 01-31 Ekim 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • 25 TL Tantitoni Bonus kampanyası dahilinde Tantitoni mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 250 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 25 TL Tantitoni Bonus kazanımı olacaktır.
  • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 25 TL Tantitoni Bonus kazanabilir.
  • Kazanılan 25 TL Tantitoni Bonus 01 Ekim – 10 Kasım 2018 tarihleri arasında sadece Tantitoni mağazalarında kullanılabilecek olup kullanılmayan 11 Kasım 2018 itibari ile geri alınacaktır.
  • Kampanya dahilinde ürün iptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 25 TL Tantitoni Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile), Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Ek kartlar ve personel kampanyaya dahildir.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama işleminden önce "EVET TANTITONI" yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Tantitoni Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde Tantitoni Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama işleminden önce “EVET TANTITONI” yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1-31 Ekim 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Ekim – 10 Kasım 2018