Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Mobilya / Marka: Step Halı

NASIL KAZANIRIM?

Bonus üyesi Step Halı mağazalarında geçerlidir

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya anlaşmalı Bonus program üyesi Step Halı mağazalarında geçerlidir.
  •  Kampanya kapsamında 9 taksit uygulaması işyeri tarafından uygulanacak 3 taksitli işlemlere Garanti Bankası tarafından +6 taksit ilave edilerek gerçekleştirilecektir. Kampanya döneminde en yüksek taksit sayısı 9 taksit olacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kredi kartları, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Fibabanka Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ABank Bonus, ICBC Turkey Bonus, PTT Bonus Card'lar dahildir.
  • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Burgan Bank Bonus, ING Bank Ticari kredi kartları, Şeker Bank Ticari kredi kartlarıyla yapılan alışverişler +taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp STEPHALI yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti Bankası POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

04 Ekim 2016 - 30 Haziran 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.