Şimdi konuşun..
Stefanel’de 7 taksit

Stefanel’de 7 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Stefanel

NASIL KAZANIRIM?

Stefanel mağazalarından Garanti BBVA kredi kartları ile gerçekleştirilen 3 taksitli alışverişlerde +4 taksit uygulanacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • STEFANEL mağazalarında Garanti BBVA kredi Kartlarına özel 7 aya varan taksit kampanyası yapılacaktır.
  • Garanti BBVA kartlarına özel 7 aya varan taksit kampanyası dahilinde STEFANEL mağazalarından yapılan 3 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +4 taksit sunulacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Deniz bonus Business, Teb Bonus, Teb Bonus Business, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank Bonus, A Bank Bonus Business,
  • PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business, dahildir.
  • Kampanyaya Burgan Bank Bonus, Fibabanka Bonus, ING Bonus Business, Şeker Bonus Business, Burgan Bank Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp STEFANEL yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Nisan – 31 Aralık 2017

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.