Şimdi konuşun..
Sportsoul’da 7 taksit

Sportsoul’da 7 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Sportsoul

NASIL KAZANIRIM?

Sportsoul mağazalarından Garanti BBVA kredi kartları ile gerçekleştirilen 3 taksitli alışverişlerde +4 taksit uygulanacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 1 Nisan – 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında SPORTSOUL mağazalarında Garanti BBVA kredi Kartlarına özel 7 aya varan taksit kampanyası yapılacaktır.
  • Garanti BBVA kartlarına özel 7 aya varan taksit kampanyası dahilinde SPORTSOUL mağazalarından ve sportsoul.com yapılan 3 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +4 taksit sunulacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Deniz bonus Business, Teb Bonus, Teb Bonus Business, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, A Bank Bonus Business, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya ING Bonus Business, Şeker Bonus Business, Burgan Bank Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp SPORTSOUL yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Nisan – 31 Temmuz 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.