Şimdi konuşun..
Sportive’de 6 taksit

Sportive’de 6 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Sportive

NASIL KAZANIRIM?

1 Mayıs-31 Aralık 2018 tarihleri arasında Sportive mağazalarında ve sportive.com.tr adresinden yapılacak olan alışverişlerde Garanti BBVA kredi Kartlarına özel 6 aya varan taksit fırsatı .

DİĞER BİLGİLER

  • 1 Mayıs-31 Aralık 2018 tarihleri arasında Sportive mağazalarında ve sportive.com.tr adresinde Garanti BBVA kredi Kartlarına özel 6 aya varan taksit kampanyası yapılacaktır.
  • Garanti BBVA kartlarına özel 6 aya varan taksit kampanyası dahilinde Sportive mağazalarında ve sportive.com.tr adresinde 2 taksitle yapılan işlemlere seçmeli olarak +4 taksit eklenerek maksimum 6 taksit sunulacaktır.
  • Kampanya dahilindeki işlemler Garanti BBVA POSundan geçmelidir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Teb Bonus Business, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, A Bank Bonus Business, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, ING Bonus Business ve Shop&Fly kredi kartları kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya Deniz bonus Business, Şeker Bonus, PTT Bonus, Şeker Bonus Business, Burgan Bank Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp HUGOBOSS yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi kartların kampanyaya katılımı için uygulanan ücretler ve kampanya detayları www.flexi.com.tr'dedir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Mayıs – 31 Aralık 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.