Şimdi konuşun..
Sevil’de 50 TL Sevil bonus

Sevil’de 50 TL Sevil bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Kozmetik / Marka: Sevil

NASIL KAZANIRIM?

Bonus’a özel SEVİL Mağazaları’nda “250 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL SEVİL bonus ” kampanyası yapılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus'a özel SEVİL Mağazaları'nda "250 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL SEVİL BONUS" kampanyası yapılacaktır.Kampanya müşteri bazındadır.
  • Her müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL SEVİL BONUS kazanabilir.
  • 50 TL SEVİL bonus kampanyanın geçerli olduğu SEVİL mağazalarında kazanılacaktır. Kazanılan bonuslar 30 Haziran 2016 tarihine kadar sadece SEVİL mağazalarında kullanılabilecektir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 50 TL SEVİL BONUS kampanyasına sadece tüm Garanti Bonus, Money Bonus, Paracard, Bonus Genç, Bonus Flexi, Flexi (sms ile) dahildir.
  • 50 TL SEVİL BONUS kampanyasına, American Express Card, Miles&Smiles kredi kartları, Deniz Bonus ,TEB Bonus, Şeker Bonus ,ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus, Fibabanka Bonus, PTT Bonus, Bonus Business, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card dahil değildir.
  • FLEXİ , Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin taksit kampanyasına katılması için, bankaya kayıtlı cep telefonundan EVET SEVİL yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Flexi müşterileri için detaylı bilgi www.flexi.com.tr'dedir.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

9-19 Haziran 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

9 – 30 Haziran 2016