Şimdi konuşun..
Sephora’da 750 TL’ye 150 TL <br>Sephora bonus!

Sephora’da 750 TL’ye 150 TL
Sephora bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Kozmetik / Marka: Sephora

NASIL KAZANIRIM?

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, Sephora ‘da tek seferde gerçekleştirilen 750 TL üzeri alışverişlerde 150 TL Sephora bonus kazanın.

DİĞER BİLGİLER

 • 150 TL Sephora bonus kampanyası sadece BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak sephora.com.tr, Sephora mobil uygulamasında ve Sephora mağazalarında 20 Nisan-31 Mayıs 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılan 750 TL ve üzeri peşin ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyaya taksitli ödemeli işlemler dahil değildir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından Sephora Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler kampanyaya dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları Sephora Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar Sephora Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex dahildir.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamalı veya SMS ile katılmak için “EVET SEPHORA” yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a göndermeleri gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.  
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti BBVA Business kredi kartı, American Express Business Card, Aleternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, sanal kartlar kampanya haricindedir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanarak en fazla 150 TL  Sephora Bonus kazanabilir.
 • Kampanya dahilinde sephora.com.tr ve Sephora mağazalarda kazanılıp, kazanılan Sephora Bonuslar 20 Nisan-15 Haziran 2021  tarihleri arasında  sadece fiziki mağazalarda harcanabilir.
 • Kazanılan Sephora Bonuslar https://www.sephora.com.tr ’de harcanamamaktadır.
 • Kullanılmayan Bonus’lar  16 Haziran 2021  tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Sephora Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde Sephora Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
 • Sephora ve Garanti BBVA kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından Sephora Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

FLEXI KARTI İLE KATILMAK İÇİN

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamalı veya SMS ile katılmak için “EVET SEPHORA”yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a göndermeleri gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

20 Nisan-31 Mayıs 2021

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

20 Nisan-15 Haziran 2021