Şimdi konuşun..
Seçili markalarda 150 TL ve üzeri alışverişlerde +2 taksit!

Seçili markalarda 150 TL ve üzeri alışverişlerde +2 taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Bonus

NASIL KAZANIRIM?

Giyim sektöründe eçili markalarda 150TL ve üzeri taksitli alışverişlerde +2 taksit kazanırsınız.

DİĞER BİLGİLER

  • 27 ekim – 30 kasım tarihleri arasında seçili markalarda 150TL ve üzeri alışverişlerde +2 taksit uygulanacaktır.
  • Kampanyamız tek seferde gerçekleştirilen 150 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.
  • Kampanya seçili markalarda geçerlidir. Geçerli üye işyerleri için tıklayınız.
  • Seçili markalarda ki Bonus üyesi üye işyerlerinden 2 ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacak şekilde geçerlidir.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Money, Shop & Fly Kredi Kartları, Miles & Smiles Garanti BBVA Kredi Kartı, Miles & Smiles Garanti BBVA Business Kredi Kartı, American Express, Bonus Business, Shop & Fly Business Kredi Kartları, American Express Business Card, sanal kartlar, Deniz Bonus, Teb Bonus, ING Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ICBC Turkey Bonus, Alternatifbank Bonus, Teb Bonus Business ve ICBC Turkey Bosus Business dahildir.
  • Kampanyaya Deniz Bonus Business, ING Bonus Business, Şeker Bonus Business, Alternatifbank Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business dahil değildir.
  • Kampanyaya Bonus Genc ve Bonus Flexi kredi kartları dahil değildir.
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır. Kampanyada 12 taksitin üzerindeki işlemlerde +2 taksit ilave edilmeyecektir. ( 11 taksite +1  taksit yapılacaktır.)
  • Kampanyamız boyunca 2-10 arası taksitli işlemlerde, müşteri sliplerinde " TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN FAYDALANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • Flexi Kart’ların kampanyaya katılımı için EVET GIYIM yazıp, bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Flexi kart kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1 TL, Turkcell için 1 TL, Vodafone için 0,415 TL’dir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Seçili markalarda 150TL ve üzeri alışverişlerde +2 taksit kazanırsınız.

Flexi Kart’ların kampanyaya katılımı için EVET GIYIM yazıp, bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Flexi kart kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1 TL, Turkcell için 1 TL, Vodafone için 0,415 TL’dir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

27 Ekim-30 Kasım 2020

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.