Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Giyim / Marka: Ramsey

NASIL KAZANIRIM?

Ramsey’de tek seferde 350 TL üzerinde alışveriş yaparak kazanabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

  • 50 TL Ramsey bonus kampanyası 23-30 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • 50 TL Ramsey bonus kampanyası dahilinde Ramsey mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 350 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 50 TL Ramsey bonus kazanımı olacaktır.
  • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 50 TL Ramsey bonus kazanabilir.
  • Kazanılan 50 TL Ramsey bonus, 23 Kasım – 10 Aralık 2018 tarihleri arasında sadece Ramsey mağazalarında kullanılabilecek olup kullanılmayan bonuslar  11 Aralık 2018 itibari ile geri alınacaktır.
  • Kampanya dahilinde kazanılan Ramsey bonuslar sadece fiziki mağazalarda kullanılabilecektir.
  • 50 TL Ramsey bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile), Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Paracard, ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, ICBC Bonus, Fibabanka Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama işleminden önce “RAMSEY BONUS” yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Ramsey bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde Ramsey Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

23 – 30 Kasım 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

23 Kasım – 10 Aralık 2018

Sektördeki Diğer Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kampanyalar

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.