Şimdi konuşun..
Porland'da peşin fiyatına 9 ya da 12 taksit!

Porland'da peşin fiyatına 9 ya da 12 taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Züccaciye / Marka: Porland

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde Porland mağazalarından yapılan 2,3 ve 6 taksitli ödemelerde +6 taksit seçmeli olarak sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya dahilinde Porland mağazalarından yapılan 2,3 ve 6 taksitli ödemelerde +6 taksit seçmeli olarak sunulacaktır.
  • Kampanyada 2 ve 3 Taksitli işlemlerde seçmeli +6 Taksit alt işlem limitine bakılmadan verilecektir. 6 Taksitli işlemlerde seçmeli +6 taksit 250 TL ve üzeri işlemlerde verilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gereklidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2,3 yada 6 taksiti tuşlayacak ve devamında gelen ekranda banka tarafından ilave edilecek +6 taksit opsiyonunu seçecektir.
  • Porland mağazasından kampanya dahilinde yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 12 taksittir.
  • Kampanyaya Tüm Bonus kartlar, Money Visa kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Kartlar, Bonus Business ve Miles&Smiles Business, American Express Business, DenizBank, TEB, Şekerbank, INGBank, Türkiye Finans, ABank, ICBC Turkey, Fibabank Bonus, ek kartlar ve Shop&Fly kredi kartları kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya Bonus Genç, Bonus Flexi, Denizbank Business, Şekerbank Business ve vadeli taksit işlemleri, ödül kullanımları, tek ödemeli işlemler kampanyaya dahil değildir.

KATILMAK İÇİN

  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sisteminde kartın bağlı olduğu kayıtlı telefon numarası üzerinden "EVET PORLAND " yazıp; bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

13 Haziran - 31 Aralık 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.