Şimdi konuşun..
250 TL ve üzerine 25 TL Porland bonus

250 TL ve üzerine 25 TL Porland bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Züccaciye / Marka: Porland

NASIL KAZANIRIM?

Porland mağazalarından tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 25 TL Porland Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 25 TL Porland Bonus kampanyası 01 – 28 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • 25 TL Porland Bonus kampanyası dahilinde Bonus üyesi Porland mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 250 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 25 TL Porland Bonus kazanımı olacaktır.
  • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 25 TL Porland Bonus kazanabilir.
  • Kazanılan 25 TL Porland Bonus 01 Şubat – 31 Mart 2018 tarihleri arasında sadece Porland mağazalarında kullanılabilecek olup kullanılmayan Bonus'lar 01 Nisan 2018 itibari ile geri alınacaktır.
  • 25 TL Porland Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile), Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama işleminden önce “EVET PORLAND” yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Porland Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde Porland Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Şubat – 28 Şubat 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

01 Şubat 2018 – 31 Mart 2018