Şimdi konuşun..
Porland’da 50 TL Porland bonus

Porland’da 50 TL Porland bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Züccaciye / Marka: Porland

NASIL KAZANIRIM?

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından ‘50 TL Porland Bonus’ kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir. Kampanya onay mesajı sonrasında gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahil olup, alışveriş sonrasında gerçekleştirilen kampanya katılımları dahil edilmeyecektir. Kampanya 350 TL ve üzeri tek ve taksitli işlemlerde kazandırır.

DİĞER BİLGİLER

  • 50 TL Porland Bonus kampanyası 1-31 Ekim 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • 50 TL Porland Bonus kampanyası dahilinde Porland mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 350 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 50 TL Porland Bonus kazanımı olacaktır.
  • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 50 TL Porland Bonus kazanabilir.
  • Kazanılan 50 TL Porland Bonus 1 Ekim- 10 Kasım 2018 tarihleri arasında sadece Porland mağazalarında kullanılabilecek olup kullanılmayan Bonus’lar 11 Kasım 2018 itibari ile geri alınacaktır.
  • 50 TL Porland Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanya dahilinde ürün iptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Porland Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde Porland Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından ‘50 TL Porland Bonus’ kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1-31 Ekim 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Ekim – 10 Kasım 2018