Şimdi konuşun..
50 TL Pıerre Cardin Bonus

50 TL Pıerre Cardin Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Pierre Cardin

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 50 TL Pierre Cardin Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

 • 50 TL Pierre Cardin  Bonus kampanyası  BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak 14-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında Pierre Cardin mağazalarından gerçekleştirilen alışverişlerde geçerlidir.
 • 50 TL Pierre Cardin  Bonus kampanyası dahilinde Pierre Cardin mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 50 TL Pierre Cardin  Bonus kazanımı olacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50 TL Pierre Cardin Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 50 TL Pierre Cardin Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 50 TL Pierre Cardin Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 50 TL Pierre Cardin Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 50 TL Pierre Cardin  Bonus kazanabilir.
 • Kampanya sadece Pierre Cardin mağazalarında geçerli olup, www.pierrecardin.com da geçerli değildir. Kampanyadan yararlanabilmek için sadece Pierre Cardin mağazalarında alışveriş yapılması gerekmektedir.
 • Sanal kartlar dahil değildir.
 • Kazanılan 50 TL Pierre Cardin  Bonuslar 5 Ağustos 2020 tarihine kadar sadece Pierre Cardin mağazalarında kullanılabilecek olup, www.pierrecardin.com da kullanılamayacaktır. Kullanılmayan Bonus’lar 6 Ağustos 2020 itibari ile geri alınacaktır.
 • Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.
 • 50 TL Pierre Cardin  Bonus Ticari kart kullanımları,  Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Shop&Fly kredi kartı, Deniz Bonus,Teb Bonus, Şeker Bonus,ING Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Pierre Cardin Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde Pierre Cardin Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50 TL Pierre Cardin Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

14-31 Temmuz 2020

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

14 Temmuz- 05 Ağustos 2020