Şimdi konuşun..
Penti’de 100 TL ve üzerine 20 TL Penti bonus

Penti’de 100 TL ve üzerine 20 TL Penti bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Penti

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak Penti mağazalarından tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 20 TL Penti Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

  • 20 TL Penti Bonus, 19 Ağustos- 22 Eylül 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Penti mağazalarından Garanti BBVA posu üzerinden tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanya müşteri bazındadır. Kampanyadan yararlanabilmek için, ilk alışverişten önce, SMS ya da BonusFlaş uygulaması ile kampanyaya katılınması gerekmektedir. Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 20 TL Penti Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl' butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir. Kampanyaya sms ile katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri "PENTI" yazıp 3340'a gönderilmesi gerekir.
  • Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir. Katılım SMS'leri Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • 20 TL Penti Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 20 TL Penti Bonus kazanabilir. www.penti.com ve fiziki Penti mağazalarından yapılacak alışverişlerden Penti Bonus kazanımı gerçekleşecektir. Kazanılan puanlar sadece fiziki Penti mağazalarında harcanabilir. Kazanılan puanlar www.penti.com adresinden harcanamamaktadır.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 20 TL Penti Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 20 TL Penti Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 20 TL Penti Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kazanılan Penti Bonus'lar 27 Eylül 2019 tarihine kadar sadece fiziki Penti mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Penti Bonus'lar geri alınacaktır.
  • 20 TL Penti Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 20 TL Penti Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti Bankası POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti Bankası üye işyeri terminallerinde 20 TL Penti Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 20 TL Penti Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

19 Ağustos- 22 Eylül 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

19 Ağustos- 27 Eylül 2019