Şimdi konuşun..
Oleg Cassini’de %10 indirim ve 8 taksit

Oleg Cassini’de %10 indirim ve 8 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Oleg Cassini

NASIL KAZANIRIM?

Oleg Cassini mağazalarından Garanti BBVA kredi kartları ile gerçekleştirilen 4 taksitli alışverişlerde +4 taksit uygulanacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Oleg Cassini Mağazaları'nda 1 Ağustos 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Garanti BBVA kredi Kartları'na özel tek ve taksitli alışverişlerde %10 indirim ve 8 taksit kampanyası yapılacaktır.
  • %10 indirim kampanyası başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
  • %10 indirim kampanyası dahilinde Garanti BBVA kredi Kartları ile yapılan ödemelerde mevcut indirime ek olarak ekstra %10 indirim kasada manuel olarak uygulanacaktır.
  • Kampanya süresince 4 taksitli alışverişlere seçmeli olarak +4 taksit eklenecektir. Maksimum taksit sayısı 8 olacaktır.
  • %10 indirim ve 8 taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi, American Express Card, Miles&Smiles kredi kartları, Bonus Business, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Teb Bonus Business, A Bank Bonus Business, Fibabanka Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya Burgan Bank Bonus, PTT Bonus, Deniz Bonus Business, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business, Burgan Bank Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Bonus Flexi, Bonus Genç ekstra %10 indirim kampanyasına dahil olup, 8 taksit kampanyasına dahil değildir.
  • FLEXI müşterilerinin taksit kampanyasına katılması için EVET OLEGCASSINI yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Flexi kampanya katılım detayları www.flexi.com.tr'dedir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Ağustos - 07 Ocak 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.