Şimdi konuşun..
Oleg Cassini Mağazalarından 1.500 TL ve Üzeri Alışverişe 100 TL Bonus

Oleg Cassini Mağazalarından 1.500 TL ve Üzeri Alışverişe 100 TL Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Oleg Cassini

NASIL KAZANIRIM?

Oleg Cassini mağazalarından, Garanti BBVA poslarından tek seferde gerçekleşen 1.500 TL ve üzerinde alışverişlerde kazanabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

  • 03 – 30 Ekim 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Oleg Cassini mağazalarında tek seferde gerçekleştirilecek 1.500 TL ve üzeri tek ve taksitli alışverişlerde 100 TL Bonus kampanyası yapılacaktır.
  • 100 TL Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak kazanım sağlayabilir.
  • Kazanılan bonuslar 02 Kasım 2019 tarihinde yüklenecek olup 03 - 13 Kasım 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan bonuslar  14 Kasım 2019 itibariyle geri alınacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Amex kartlar dahildir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Shop&Fly kredi kartı, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • İşlemler Garanti BBVA POS'undan geçmelidir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından "EVET OLEG" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti BBVA Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 0,65 TL, Turkcell için 1 TL, Vodafone için 0,65 TL'dir. Geri Dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

03 Ekim – 30 Kasım 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

03 - 13 Kasım 2019