Şimdi konuşun..
Nine West’te 6 taksit

Nine West’te 6 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Nine West

NASIL KAZANIRIM?

6 taksitli satış için, Ninewest mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 6 taksit kampanyası Ninewest mağazalarından yapılan 2 taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.
  • 6 taksit kampanyasından yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gereklidir.
  • 6 taksitli satış için, Ninewest ve Aldo mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.
  • Ninewest mağazasından yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 6 taksittir.
  • Kampanyaya Bonus, Money Visa, Flexi kartlar (SMS ile), American Express Card, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Garanti Ticari Kartlar, Burgan Bank Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus dahildir.
  • Kampanyaya Bonus Genç, Bonus Flexi, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, Fibabanka Bonus, Denizbonus Business, ING Bonus Business dahil değildir. Kampanyaya ödül puan kullanımları dahil değildir.
  • 6 taksit kampanyasına ödül kullanımları ve tek ödeme işlemleri dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce "EVET NINEWEST" yazıp; bir boşluk bırakılıp kartın son 6 hanesini ekleyip banka sistemine kayıtlı cep telefonu numaralarından 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Ekim 2014 – 31 Aralık 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.