Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Giyim / Marka: Nautica

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, tek seferde yapılacak 350 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 40 TL Nautica Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

 • 40 TL Nautica Bonus kampanyası BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak 03-12 Mayıs 2019 tarihleri arasında Nautica mağazalarından gerçekleştirilen alışverişlerde geçerlidir.
 • 40 TL Nautica Bonus kampanyası dahilinde Nautica mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 350 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 40 TL Nautica Bonus kazanımı olacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 40 TL Nautica Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 40 TL Nautica Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 40 TL Nautica Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 40 TL Nautica Bonus kampanyasına dahil olacaktır
 • Ürün iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 40 TL Nautica Bonus kazanabilir.
 • Kazanılan 40 TL Nautica Bonus 03 Mayıs 2019 - 14 Mayıs 2019 tarihleri arasında sadece Nautica mağazalarında kullanılabilecek olup kullanılmayan Bonus’lar 15 Mayıs 2019 itibari ile geri alınacaktır.
 • 40 TL Nautica Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex katılabilmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca "Hemen Katıl"ı tıklamaları gerekmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card,   Abank Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Nautica Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde Nautica Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

03 Mayıs 2019 – 12 Mayıs 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

03 Mayıs 2019 – 14 Mayıs 2019

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.