Şimdi konuşun..
Mudo'dan <br>12 Aya Varan Taksit İmkanı

Mudo'dan
12 Aya Varan Taksit İmkanı

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Mudo

NASIL KAZANIRIM?

12 aya varan taksit kampanyası dahilinde mağaza satış görevlisi pos üzerinden hazır giyimde 2 taksitli, mobilyada 7 taksitli ödeme tuşlayacak ve devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +5 taksit opsiyonunu seçecektir. Bu işlem sonucunda yapılan harcama kart sahibine +5 taksit ilave edilerek hazır giyimde toplam 7 taksit, mobilyada toplam 12 taksit olarak yansıyacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Mudo mağazalarında Garanti BBVA kredi kartlarına özel Hazır giyim, aksesuar, ev dekorasyon ürünlerinde 7 ve mobilya ürünlerinde 12 aya varan taksit kampanyası gerçekleştirilecektir.
  • Kampanya Hazır giyim, aksesuar, ev dekorasyon ürünlerinde 2 taksite +5 ve mobilya alışverişlerinde 7 taksite +5 taksit olarak tanımlı olup, maksimum 12 taksitle sınırlıdır.
  • 7 ve 12 aya varan taksit kampanyası dahilinde mağaza satış görevlisi pos üzerinden Hazır giyim, aksesuar, ev dekorasyon ürünlerinde 2 taksitli, mobilyada 7 taksitli ödeme tuşlayacak ve devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +5 taksit opsiyonunu seçecektir. Bu işlem sonucunda yapılan harcama kart sahibine +5 taksit ilave edilerek Hazır giyim, aksesuar, ev dekorasyon ürünlerinde toplam 7 taksit, mobilyada toplam 12 taksit olarak yansıyacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gereklidir.
  • 7 ve 12 aya varan taksit kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Deniz Bonus Business, Teb Bonus, Teb Bonus ticari kartlar, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Abank Bonus, A Bank Bonus ticari kartlar, PTT Bonus, ICBC Bonus, ICBC Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya ING Bonus Business, Burgan Bank Bonus Business, Şekerbank Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET MUDO yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET MUDO yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr’dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

27.05.2016-31.01.2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.