Şimdi konuşun..
Mudo’da 250 TL ve üzeri alışverişe 50 TL Mudo bonus

Mudo’da 250 TL ve üzeri alışverişe 50 TL Mudo bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Mudo

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, Mudo mağazalarından tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli alışverişlerde 50 TL Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 50 TL Mudo Bonus, 01-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Mudo mağazalarındaki Bonus üyesi Garanti BBVA POSu üzerinden tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • 50 TL Mudo Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 50 TL Mudo Bonus kazanabilir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kazanılan Mudo Bonus'lar 16 Mayıs 2018 tarihine kadar sadece Mudo mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonus'lar geri alınacaktır.
  • 50 TL Mudo Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile) , Bonus Genç (sms ile) , Bonus Flexi (sms ile), Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç sahipleri kampanyaya katılmak için Mudo Bonus kampanyasına katılabilmesi için harcama yapmadan önce ‘EVET MUDO' yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sistemine kayıtlı cep telefonu numarasından 3340'a sms göndermesi gerekmektedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 50 TL Mudo Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 50 TL Mudo Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
  • Kampanyaya ek kartlar dahildir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Mayıs – 13 Mayıs 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

01 Mayıs 2018 - 16 Mayıs 2018