Şimdi konuşun..

Mudo veya Mudo Concept’ten 100 TL’ye varan Mudo Bonus!

Mudo veya Mudo Concept’ten 100 TL’ye varan Mudo Bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Mudo

NASIL KAZANIRIM?

Harcamadan önce BonusFlaş üzerinden Hemen Katıl butonunu tıkladıktan sonra, Mudo veya Mudo Concept’ten 300-749,99 TL  arası alışverişlerde 50 TL Mudo Bonus; 750 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL Mudo Bonus kazanabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

 • 1-28 Şubat 2021 tarihleri arasında Mudo veya Mudo Concept’ten tek seferde, taksitli veya tek çekim 300-749,99 TL  arası alışverişlerde 50 TL Mudo Bonus; 750 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL Mudo Bonus kampanyası yapılacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından Mudo Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler Mudo  Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları Mudo Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar Mudo Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Mudo  Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 100 TL Mudo  Bonus kazanabilir.
 • Mudo, Mudo Concept fiziki mağazalarında ve www.mudo.com.tr adresinde Mudo Bonus kazanılabilecektir ancak kazanılan Mudo Bonuslar sadece Mudo ve Mudo Concept fiziki mağazalarında kullanılabilecek; www.mudo.com.tr adresinde kullanılamayacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Bonus kullanımlarıyla yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilmeyecektir.
 • Kazanılan Mudo Bonuslar 14-31 Mart 2021 tarihleri arasında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Mudo  Bonuslar 1 Nisan 2021 tarihinde geri alınacaktır.
 •  Mudo Bonus  kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex , Bonus Business ve ek kartlar katılabilmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles Garanti BBVA kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Miles & Smiles Garanti BBVA Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce “EVET MUDOSUBAT” yazıp, bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermeli veya Bonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA Bankası tarafından karşılanır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Mudo  Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde Mudo  Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
 • Garanti BBVA ve Mudo kampanyayı değiştirme ve iptal hakkını saklı tutar.

KATILMAK İÇİN

Harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.

FLEXI KARTI İLE KATILMAK İÇİN

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce “EVET MUDOSUBAT” yazıp, bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermeli veya Bonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1-28 Şubat 2021

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

14-31 Mart 2021