Şimdi konuşun..
Mendos’ta 50 TL Bonus!

Mendos’ta 50 TL Bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Mendos

NASIL KAZANIRIM?

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, Mendos’ta tek seferde gerçekleştirdiğiniz ilk 500 TL üzeri alışverişlerde 50 TL Bonus kazanın.

Kampanyadan yararlanabilmek için işlemlerin mutlaka Garanti Bankası POS'undan geçmesi gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya Mendos’ta, 10 Aralık 2020 – 10 Ocak 2021  tarihleri arasında  Garanti BBVA kredi kartları ile yapılan tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
 • Kampanya  dahilinde Bonus üyesi Mendos mağazalarında Garanti BBVA pos cihazı ile tek seferde gerçekleştirilen ilk 500 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 50 TL Bonus verilecektir.  
 • Kampanyaya BonusFlaş ile katılmak için “Hemen Katıl” butonu tıklanması gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılım onay mesajının ulaşmasından sonra gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanya müşteri bazında olup kampanya süresince bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 50 TL Bonus kazanabilir.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi Bonus Genç, Money Bonus, Bonus Business, sanal ve ek kartlar dahildir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamalı veya SMS ile katılmak için “EVET MENDOS” yazarak 3340’a SMS gönderilmesi gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.
 • Kazanılan Bonus'lar 31 Ocak 2021’de kartınıza yansır ve 1-10 Şubat 2021 tarihleri arasında bonus işyerlerinde kullanılabilir.
 • Kullanılmayan bonuslar 11 Şubat 2021’de geri alınacaktır.
 • Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.
 • Kampanya dahilinde ürün iptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyaya BonusFlaş ile katılmak için “Hemen Katıl” butonu tıklanması gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.

Flexi Kartı ile Katılmak İçin

Kampanyaya BonusFlaş ile katılmak için “Hemen Katıl” butonu tıklanmalı veya SMS ile katılmak için “EVET MENDOS” yazarak 3340’a SMS gönderilmesi gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

10 Aralık 2020 – 10 Ocak 2021

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1-10 Şubat 2021