Şimdi konuşun..
Max Mara’da <span class="big">7 taksit</span>

Max Mara’da 7 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: MaxMara

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde 3 taksitli ödemelerde +4 taksit otomatik olarak alışverişe eklenecektir.

DİĞER BİLGİLER

 • 7 taksit kampanyası Bonus üyesi Max Mara mağazalarından gerçekleştirilen 3 taksitli ödemelerde geçerli olacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gerekmektedir.
 • 7 taksitli satış için Max Mara mağaza satış görevlisi Pos üzerinden 3 taksiti tuşlayacak ve banka tarafından +4 taksit otomatik olarak alışverişe eklenecektir, kampanya dahilinde oluşabilecek en yüksek taksit sayısı 7 taksittir.
 • Kampanyaya Bonus, Bonus Business, Money Bonus, Flexi (sms ile), Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Denizbank Bonus, Teb Bonus, ING Bonus, Turkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business, Teb Bonus Business, Abank Bonus Business, Fibabanka Bonus Business dahildir.
 • Kampanyaya Bonus Genç, Bonus Flexi, Şekerbank Bonus, Şekerbank Bonus Business, ING Bonus Business, Burgan Bonus Business dahil değildir.
 • Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
 • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce “EVET MAXMARA” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
 • Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanya katılımı için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415TL olarak ücretlendirilir. Geri dönüş sms'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce “EVET MAXMARA” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanya katılımı için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415TL olarak ücretlendirilir. Geri dönüş sms’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Ocak – 30 Haziran 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.