Şimdi konuşun..
Matraş Mağazalarında<br><span class="big"> 50TL bonus</span>

Matraş Mağazalarında
50TL bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka:

NASIL KAZANIRIM?

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, Matraş mağazalarından yapacağınız harcamalarda 300 TL üzeri alışverişlerinizde 50 TL bonus kazanın.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya Matraş mağazalarından Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “HEMEN KATIL” butonu tıklanmalıdır.
  • Kazanılan Bonus'lar alışveriş anında kartınıza yansır ve 20 Aralık 2016 tarihine kadar sadece Matraş mağazalarında kullanılabilir. 21 Aralık 2016 itibariyle kullanılmayan bonus geri alınacaktır.
  • Bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 50 TL Bonus kazanabilir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Bonus Business, Paracard, Money Bonus, Flexi Bonus Genç, Bonus Flexi ve Shop&Fly kredi kartları kampanyaya dahildir. Bonus Business sahipleri için BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.

KATILMAK İÇİN

İlk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” tıklanmalıdır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

5 Kasım-5 Aralık 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

5 Kasım-20 Aralık 2016