Şimdi konuşun..
Matraş’ta yeni sezonda %40 indirim

Matraş’ta yeni sezonda %40 indirim

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Matras

NASIL KAZANIRIM?

İndirim kampanyasından faydalanmak için müşteri kullanacağı Garanti BBVA kartını kasadaki sorumlu ile paylaşır. Kart numarası sistem üzerinden sorgulanarak müşteriye bankada kayıtlı olan cep telefonuna indirim kodu gönderilir. Müşteri bu indirim kodunu göstererek, kasada yeni sezon ürünlerinde %40 indirim kazanır. matraş.com ’dan yapılacak olan yeni sezon ürün alışverişlerinde Garanti BBVA kredi kartlarına özel %40 indirimden yararlanmak için “Garanti BBVA40K” indirim kodunun, ödeme aşamasında yazılması gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya Matraş mağazalarından Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “HEMEN KATIL” butonu tıklanmalıdır.
  • Kazanılan Bonus'lar alışveriş anında kartınıza yansır ve 20 Aralık 2016 tarihine kadar sadece Matraş mağazalarında kullanılabilir. 21 Aralık 2016 itibariyle kullanılmayan bonus geri alınacaktır.
  • Bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 50 TL Bonus kazanabilir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Bonus Business, Paracard, Money Bonus, Flexi Bonus Genç, Bonus Flexi ve Shop&Fly kredi kartları kampanyaya dahildir. Bonus Business sahipleri için BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

12 Eylül – 30 Kasım 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.