Şimdi konuşun..
50 TL Marks&Spencer Bonus

50 TL Marks&Spencer Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Marks & Spencer

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 50 TL Marks&Spencer Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

  • 50 TL Marks&Spencer Bonus, 01 Aralık – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA POSu üzerinden tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • 50 TL Marks&Spencer Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 50 TL Marks&Spencer Bonus kazanabilir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanya www.marksandspencer.com.tr ve Marks&Spencer mağazalarında geçerlidir.
  • www.marksandspencer.com.tr sanal mağazasında  50 TL Marks&Spencer Bonus kazanılabilecektir, ancak kazanılan Marks&Spencer Bonuslar  sanal mağazada kullanılamamaktadır.
  • Kazanılan Marks&Spencer Bonus’lar 06 Ocak 2019 tarihine kadar sadece Marks&Spencer mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonus’lar geri alınacaktır.
  • 50 TL Marks&Spencer Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Paracard Bonus,  Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 50 TL Marks&Spencer Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 50 TL Marks&Spencer Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Aralık 2018 – 31 Aralık 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

01 Aralık 2018 – 06 Ocak 2019