Şimdi konuşun..
Machka’da 750 TL alışverişinize 100 TL Machka Bonus

Machka’da 750 TL alışverişinize 100 TL Machka Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Machka

NASIL KAZANIRIM?

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, Machka mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 750 TL üzeri alışverişlerde 100 TL Machka Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 100 TL Machka Bonus kampanyası sadece BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak Machka mağazalarından 16 Temmuz – 16 Ağustos 2019 tarihleri arasında tek seferde yapılan 750 TL ve üzeri  tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 100 TL Machka  Bonus kampanyasına "Hemen Katıl" butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 100 TL Machka Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 100 TL Machka Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 100 TL Machka Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex dahildir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus ve sanal kartlar kampanya haricindedir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanarak en fazla 100 TL Machka Bonus kazanabilir.
  • Kazanılan Machka Bonus"lar 20 Ağustos 2019 tarihine kadar sadece Machka mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonus"lar  21 Ağustos 2019 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 100 TL Machka Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için GarantiBBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 100 TL Machka Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

16 Temmuz – 16 Ağustos 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

16 Temmuz – 20 Ağustos 2019