Şimdi konuşun..
Mac’de 250 TL ve üzerine 50 TL Mac bonus

Mac’de 250 TL ve üzerine 50 TL Mac bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Kozmetik / Marka: MAC

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak Mac mağazalarından tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 50 TL Mac Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

  • 50 TL Mac Bonus, 1-31 Aralık 2018  tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA POSu üzerinden tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanya müşteri bazındadır. Kampanyadan yararlanabilmek için, ilk alışverişten önce, SMS ya da BonusFlaş uygulaması ile kampanyaya katılınması gerekmektedir. Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50 TL Mac Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl' butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir. Kampanyaya sms ile katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri "MAC" yazıp 3340'a gönderilmesi gerekir.
  • Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir. Katılım SMS'leri Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • 50 TL Mac Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 50 TL Mac Bonus kazanabilir. www.maccosmetics.com.tr ve fiziki Mac mağazalarından yapılacak alışverişlerden Mac Bonus kazanımı gerçekleşecektir. Kazanılan puanlar sadece fiziki Mac mağazalarında harcanabilir. Kazanılan puanlar www.maccosmetics.com.tr adresinden harcanamamaktadır.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 50 TL Mac Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 50 TL Mac Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 50 TL Mac Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kazanılan Mac Bonus'lar 7 Ocak 2019 tarihine kadar sadece Mac mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Mac Bonus'lar geri alınacaktır.
  • 50 TL Mac Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card,  Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 50 TL Mac B ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50 TL Mac Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1-31 Aralık 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Aralık 2018 – 7 Ocak 2019