Şimdi konuşun..
50 TL L’Occitane Bonus

50 TL L’Occitane Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Kozmetik / Marka: L'Occitane

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak L’occitane mağazalarından tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 50 TL L’occitane Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

50 TL L'Occitane Bonus, 1-30 Haziran 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA POSu üzerinden tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.

  • Kampanya müşteri bazındadır. Kampanyadan yararlanabilmek için, ilk alışverişten önce, BonusFlaş uygulaması ile kampanyaya katılınması gerekmektedir. Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50 TL L'Occitane Bonus kampanyasına 'Hemen Katıl' butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • Kampanyaya sms ile katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri "L'OCCITANE" yazıp 3340'a gönderilmesi gerekir.
  • Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1  SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.  Katılım  SMS'leri Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • 50 TL L'Occitane Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 50 TL L'Occitane Bonus kazanabilir. Fiziki L'Occitane mağazalarından ve loccitane.com.tr adresinden  yapılacak alışverişlerden L'Occitane Bonus kazanımı gerçekleşecektir.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 50 TL L'Occitane Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 50 TL L'Occitane Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 50 TL L'Occitane Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kazanılan L'Occitane Bonus'lar 7 Temmuz 2019 tarihine kadar sadece fiziki L'Occitane  mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan L'Occitane Bonus'lar geri alınacaktır.
  • 50 TL L'Occitane Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card,  Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 50 TL L'Occitane Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti Bankası üye işyeri terminallerinde 50 TL L'Occitane Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50 TL L'Occitane Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 – 30 Haziran 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Haziran – 7 Temmuz 2019