Şimdi konuşun..
Korkmaz Mağazaları’nda 350 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL Korkmaz  bonus!

Korkmaz Mağazaları’nda 350 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL Korkmaz bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Züccaciye / Marka: Korkmaz

NASIL KAZANIRIM?

Alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak Korkmaz Mağazaları’nda yapılacak 350 TL ve üzeri tek ve taksitli alışverişlerde 50 TL Korkmaz bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 50 TL Korkmaz Bonus kampanyası 1-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • 50 TL Korkmaz Bonus kampanyası dahilinde Korkmaz mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 350 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 50 TL Korkmaz Bonus kazanımı olacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından ‘Korkmaz'da 50 TL Korkmaz Bonus' kampanyasına ‘Hemen Katıl' butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir. Kampanya onay mesajı sonrasında gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahil olup, alışveriş sonrasında gerçekleştirilen kampanya katılımları dahil edilmeyecektir.
  • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 50 TL Korkmaz Bonus kazanabilir.
  • Kazanılan 50 TL Korkmaz Bonus 01 Mayıs – 10 Haziran 2018 tarihleri arasında sadece Korkmaz mağazalarında kullanılabilecek olup kullanılmayan Bonus'lar 11 Haziran 2018 itibari ile geri alınacaktır.
  • 50 TL Korkmaz Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Korkmaz Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde Korkmaz Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50 TL Korkmaz Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1-31 Mayıs 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Mayıs – 10 Haziran 2018