Şimdi konuşun..
Korkmaz Mağazalar’ında 50 TL Korkmaz bonus

Korkmaz Mağazalar’ında 50 TL Korkmaz bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Züccaciye / Marka: Korkmaz

NASIL KAZANIRIM?

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından ‘50 TL Korkmaz Bonus’ kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir. Kampanya onay mesajı sonrasında gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahil olup, alışveriş sonrasında gerçekleştirilen kampanya katılımları dahil edilmeyecektir.

DİĞER BİLGİLER

  • 50 TL Korkmaz Bonus kampanyası 9 Kasım – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • 50 TL Korkmaz Bonus kampanyası dahilinde Bonus üyesi olan Korkmaz mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 350 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 50 TL Korkmaz Bonus kazanımı olacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından ‘50 TL Korkmaz Bonus’ kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir. Kampanya onay mesajı sonrasında gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahil olup, alışveriş sonrasında gerçekleştirilen kampanya katılımları dahil edilmeyecektir.
  • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 50 TL Korkmaz Bonus kazanabilir.
  • Kazanılan 50 TL Korkmaz Bonus, 9 Kasım 2018 – 10 Ocak 2019 tarihleri arasında sadece Bonus üyesi olan Korkmaz mağazalarında kullanılabilecek olup kullanılmayan Bonus’lar 11 Ocak 2019 itibari ile geri alınacaktır.
  • 50 TL Korkmaz Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanya dahilinde ürün iptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Korkmaz Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde Korkmaz Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından ‘50 TL Korkmaz Bonus’ kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

9 Kasım - 31 Aralık 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

09 Kasım 2018 – 10 Ocak 2019