Şimdi konuşun..
Kırtasiye Sektöründe +2 Taksit kampanyası

Kırtasiye Sektöründe +2 Taksit kampanyası

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: / Marka: Bonus

NASIL KAZANIRIM?

Kırtasiye sektöründe yer alan Bonus üyesi işyerlerinde yapılan 50 TL üzeri harcamalarda geçerli olacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya 50 TL ve üzeri 2-12 arası taksitli işlemlerde geçerli olacaktır. Maksimum taksit sayısı 12 olup, 11 taksite +1 taksit eklenecektir.
  • Kampanya 5192, 5942, 5943, 5978, 5994 MCC kodlarında bulunan Bonus üye işyerlerinde yapılan 50 TL üzeri taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Harcama sırasında +2 taksit kampanyasından yararlanılmak istendiği mağaza satış görevlisine söylenmelidir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Shop&Fly kredi kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA Kredi Kartı, Miles&Smiles Garanti Business Kredi Kartı ve American Express Card'lar, Deniz Bonus, Deniz Bonus Business, TEB Bonus, TEB Bonus Business, Şeker Bonus, Şeker Bonus Business, ING Bonus, ING Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card, Alternatifbank Bonus, Alternatifbank Bonus Business, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.
  • Sanal POS ile yapılan alışverişlerde yalnız + taksit uygulaması geçerli olacaktır.
  • Vadeli Taksit İşlemleri, Easy, Tek ödemeli işlemler, Ödül Kullanımları, Fibabanka Bonus Business, Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlarıyla yapılan alışverişler + taksit kampanyalarına dahil değildir.
  • Flexi Kart'ların kampanyaya katılımı için "EVET KIRTASIYE" yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini yazarak 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Flexi kart kampanya uygulamaları www.flexi.com.tradresinde ilan edilmektedir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

Flexi kartlar kampanyaya katılım için EVET KIRTASIYE yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340'a sms göndermelidir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Mayıs 2019 - 31 Ekim 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.