Şimdi konuşun..
Kifidis mağazalarında %10 Kifidis bonus

Kifidis mağazalarında %10 Kifidis bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Kifidis

NASIL KAZANIRIM?

Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “HEMEN KATIL” butonu tıklanmalıdır.

DİĞER BİLGİLER

BonusFlaş ile kampanyaya katılın,  01-25 Mayıs 2018 tarihleri arasında Kifidis mağazalarından yapacağınız alışverişlerde %10 Kifidis bonus kazanın.

Kampanya Detayları:

  • Kampanya Kifidis mağazalarından Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Bonus ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “HEMEN KATIL” butonu tıklanmalıdır.
  • Kazanılan Bonus'lar alışveriş anında kartınıza yansır ve 31 Mayıs 2018 tarihine kadar sadece Kifidis mağazalarında kullanılabilir.  01 Haziran 2018 itibariyle kullanılmayan bonus geri alınacaktır.
  • Bir kullanıcı toplamda en fazla 50 TL Kifidis bonus kazanabilir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Bonus Business, Money Bonus, Flexi Bonus Genç, Bonus Flexi, sanal ve ek kartlar dahildir. Bonus Business sahipleri için BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.

KATILMAK İÇİN

Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “HEMEN KATIL” butonu tıklanmalıdır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01-25 Mayıs 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

01-31 Mayıs 2018