Şimdi konuşun..
50 TL Kervan Bonus

50 TL Kervan Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Ev Tekstili / Marka: Kervan

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, tek seferde yapılacak 350 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 50 TL Kervan Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

  • 50 TL Kervan Bonus kampanyası 01 Aralık – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • 50 TL Kervan Bonus kampanyası dahilinde Kervan mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 350 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 50 TL Kervan Bonus kazanımı olacaktır.
  • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 50 TL Kervan Bonus kazanabilir.
  • Kazanılan 50 TL Kervan Bonus 01 Aralık 2018 – 10 Ocak 2019 tarihleri arasında sadece Kervan mağazalarında kullanılabilecek olup kullanılmayan 11 Ocak 2019 itibari ile geri alınacaktır.
  • Kampanya dahilinde ürün iptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 50 TL Kervan Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile), Paracard Bonus, Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genc kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından Kervan için “EVET KERVAN01” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Ek kartlar ve personel kampanyaya dahildir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Kervan Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde Kervan Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Aralık 2018 – 31 Aralık 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

01 Aralık 2018 – 10 Ocak 2019