Şimdi konuşun..
Kervan Mağazaları’nda 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL Kervan bonus

Kervan Mağazaları’nda 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL Kervan bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Ev Tekstili / Marka: Kervan

NASIL KAZANIRIM?

Alışveriş öncesinde BonusFlaş’tan katılım sağlanarak Kervan Mağazaları’nda yapılacak 500 TL ve üzeri tek ve taksitli alışverişlerde 50 TL Kervan bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 50 TL Kervan Bonus kampanyası 6-31 Ağustos 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • 50 TL Kervan  Bonus kampanyası dahilinde Kervan mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 500 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 50 TL Kervan Bonus kazanımı olacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından "500 TL ye 50 TL Kervan bonus "kampanyasına "Hemen Katıl" butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir. Kampanya onay mesajı sonrasında gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahil olup, alışveriş sonrasında gerçekleştirilen kampanya katılımları dahil edilmeyecektir.
  • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 50 TL Kervan Bonus kazanabilir.
  • Kazanılan 50 TL Kervan Bonus 06 Ağustos – 10 Eylül 2018 tarihleri arasında sadece Kervan mağazalarında kullanılabilecek olup kullanılmayan Bonus"lar 11 Eylül 2018 itibari ile geri alınacaktır.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanya dahilinde ürün iptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Kervan Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde Kervan Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50 TL Kervan Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

6 Ağustos – 31 Ağustos 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

6 Ağustos-10 Eylül 2018