Şimdi konuşun..
Kemal Tanca’da 300 TL alışverişe 30 TL Kemal Tanca Bonus

Kemal Tanca’da 300 TL alışverişe 30 TL Kemal Tanca Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Kemal Tanca

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak Kemal Tanca mağazalarından tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 30 TL Kemal Tanca Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

  • 30 TL Kemal Tanca Bonus, 01-17 Haziran 2018 tarihleri arasında Garanti BBVA POSu üzerinden tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 30 TL Kemal Tanca Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl' butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • 30 TL Kemal Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 30 TL Kemal Tanca Bonus kazanabilir.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 30 TL Kemal Tanca Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 30 TL Kemal Tanca Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 30 TL Kemal Tanca Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kazanılan Kemal Tanca Bonus'lar 20 Haziran 2018 tarihine kadar sadece Kemal Tanca mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonus'lar geri alınacaktır.
  • 30 TL Kemal Tanca Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 30 TL Kemal Tanca Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 30 TL Kemal Tanca Bonus Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.

KATILMAK İÇİN

İlk harcamadan önce BonusFlaş'tan kampanyalar alanından Kemal Tanca 30 TL Bonus Kampanyasına "Hemen Katıl" butonunu tıklayın kampanyaya katılın.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Haziran – 17 Haziran 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1-20 Haziran 2018