Şimdi konuşun..
joker.com.tr ’de 8 taksit

joker.com.tr ’de 8 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Joker

NASIL KAZANIRIM?

joker.com.tr ‘den Garanti BBVA kredi kartları ile gerçekleştirilen 2 ve 3 taksitli alışverişlerde +5 taksit uygulanacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • joker.com.tr 'de Garanti BBVA kredi Kartlarına özel 8 aya varan taksit kampanyası yapılacaktır.
  • Garanti BBVA kartlarına özel 9 aya varan taksit kampanyası dahilinde joker.com.tr'den yapılan 2 ve 3 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +5 taksit sunulacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card ve Shop&Fly kredi kartları kampanyaya dahildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp JOKERSANAL yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Ocak 2019 – 30 Mart 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.