Şimdi konuşun..
BonusFlaş’a özel seçili Joker mağazalarında 20 TL Bonus

BonusFlaş’a özel seçili Joker mağazalarında 20 TL Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Joker

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak seçili Joker mağazalarından tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 20 TL Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, 21 – 31 Ocak 2019 tarihleri arasında seçili Joker mağazalarından tek seferde yapacağınız 100 TL üzeri alışverişlerinizde 20 TL Bonus kazanın

  • 20 TL Bonus , 21 – 31 Ocak 2019 tarihleri arasında seçili Joker mağazalarında Garanti BBVA POSu üzerinden tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 20 TL Bonus kampanyasına "Hemen Katıl" butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • 20 TL Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 20TL Bonus kazanabilir. Söz konusu kampanyaya sadece aşağıdaki mağazalar dahildir.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 20 TL Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 20 TL Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 20TL Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Bonuslar 2 Şubat 2019 tarihinde yüklenecektir. Kazanılan 20TL Bonus 10 Şubat 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan 20 TL Bonus"lar geri alınacaktır.
  • 20 TL Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 20 TL Shop Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 20 TL Shop Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir
  • Kampanyaya dahil olan mağaza listesi için tıklayınız.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 20 TL Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

21 Ocak 2019 - 04 Mart 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

2– 10 Şubat 2019