Sektör: Giyim / Marka: Jimmy Key

NASIL KAZANIRIM?

Hemen yararlanabilirsiniz

DİĞER BİLGİLER

  • 7 taksit kampanyası 15 Temmuz – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Jimmy Key mağazalarından gerçekleştirilen 2-4 taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcamanın GarantiBBVA poslarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
  • Jimmy Key mağazasından +3 taksit kampanyası dahilinde yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 7 taksittir.
  • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), American Express Card, Miles & Smiles kredi kartı, Shop&Fly, Shop&Fly Business, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business kredi kartı,
  • Deniz Bonus, Teb Bonus, Turkiye Finans Happy Card, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Şeker Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Business Bonus, Alternatifbank Bonus ve ING Bonus dahildir.
  • Kampanyaya Bonus Genç, Bonus Flexi, Teb Business Bonus, Şeker Business Bonus, ING Business Bonus, Alternatifbank Business Bonus ve Deniz Bonus Business Kartlar dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından "JIMMY KEY" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 0,65 TL, Turkcell için 1 TL, Vodafone için 0,65 TL'dir. Geri Dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15 Temmuz 2019 – 31 Aralık 2019

Sektördeki Diğer Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kampanyalar

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.