Şimdi konuşun..
5 TL BURSA İSHAKBEY Bonus

5 TL BURSA İSHAKBEY Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Restaurant / Marka: İshak Bey

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak BURSA İSHAKBEY mağazalarından tek seferde yapılacak 40 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 5TL BURSA İSHAKBEY Bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

BonusFlaş özel , 01 Şubat 2020-29 Şubat 2020 tarihleri arasında BURSA İSHAKBEY restoranlarında tek seferde yapacağınız 40 TL üzeri alışverişlerinizde 5TL BURSA İSHAKBEY Bonus kazanın.

  • 5TL BURSA İSHAKBEY Bonus, 01 Şubat 2020-29 Şubat 2020 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA posu üzerinden tek seferde yapılan 40 TL ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 5TL BURSA İSHAKBEY Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl' butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 5TL BURSA İSHAKBEY Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 5TL BURSA İSHAKBEY Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 5TL BURSA İSHAKBEY Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır. İade ve iptal durumlarında kazanılan Bonus'lar geri alınacaktır.
  • Kazanılan BURSA İSHAKBEY Bonus'lar 14 Mart 2020 tarihine kadar sadece BURSA İSHAKBEY  restoranlarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan BURSA İSHAKBEY Bonus'lar  18 Mart 2020 tarihinde geri alınacaktır.
  • 5 TL BURSA İSHAKBEY Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Diğer banka Bonus kartıları, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 5TL BURSA İSHAKBEY Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 5TL BURSA İSHAKBEY Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 5TL BURSA İSHAKBEY Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Şubat 2020-29 Şubat 2020

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

01 Şubat 2020– 14 Mart 2020