Şimdi konuşun..
Hugo Boss’ta 6 aya varan taksit

Hugo Boss’ta 6 aya varan taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Hugo Boss

NASIL KAZANIRIM?

HUGO BOSS mağazalarından 2 taksitle yapılan işlemlere seçmeli olarak +4 taksit eklenerek maksimum 6 taksit sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

1 Temmuz -31 Aralık 2018 tarihleri arasında HUGO BOSS mağazalarında Garanti BBVA kredi Kartlarına özel 6 aya varan taksit kampanyası yapılacaktır.

Garanti BBVA kartlarına özel 6 aya varan taksit kampanyası dahilinde HUGO BOSS mağazalarından 2 taksitle yapılan işlemlere seçmeli olarak +4 taksit eklenerek maksimum 6 taksit sunulacaktır.

Kampanya dahilindeki işlemler Garanti BBVA POSundan geçmelidir.

Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Fibabanka Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Deniz Bonus Business, A Bank Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, ING Bonus Business ve Shop&Fly kredi kartları kampanyaya dahildir.

Kampanyaya Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.

Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp HUGOBOSS yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi kartların kampanyaya katılımı için uygulanan ücretler ve kampanya detayları www.flexi.com.tr'dedir.

KATILMAK İÇİN

  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp HUGOBOSS yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Temmuz - 31 Aralık 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.