Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Tekstil / Marka: Hugo Boss

NASIL KAZANIRIM?

Hugo Boss mağazalarından Garanti bankası kredi kartları ile gerçekleştirilen 2 ve 3 taksitli alışverişlerde +4 taksit uygulanacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 1 Temmuz -31 Aralık 2017 tarihleri arasında HUGO BOSS mağazalarında Garanti Kredi Kartlarına özel 7 aya varan taksit kampanyası yapılacaktır.
  • Garanti Kartlarına özel 7 aya varan taksit kampanyası dahilinde HUGO BOSS mağazalarından 2-3 taksitle yapılan işlemlere seçmeli olarak +4 taksit eklenerek maksimum 7 taksit sunulacaktır.
  • Kampanya dahilindeki işlemler Garanti posundan geçmelidir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Teb Bonus Business, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, A Bank Bonus Business, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, ING Bonus Business, dahildir.
  • Kampanyaya Deniz bonus Business, Şeker Bonus, PTT Bonus, Şeker Bonus Business, Burgan Bank Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp HUGOBOSS yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi kartların kampanyaya katılımı için uygulanan ücretler ve kampanya detayları www.flexi.com.tr'dedir.
KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir. 

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Temmuz – 31 Aralık 2017

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

Sektördeki Diğer Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kampanyalar

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.