Şimdi konuşun..
Hogan’da <br/>7 taksit!

Hogan’da
7 taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Hogan

NASIL KAZANIRIM?

Hogan mağazalarında Garanti BBVA kredi Kartlarıyla yapılacak harcamalarda 7 aya varan taksit kampanyası sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Garanti BBVA kartlarına özel 7 aya varan taksit kampanyası Hogan mağazalarında Garanti BBVA POSlarından yapılan 2 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +5 taksit, 3 taksitli ödemelere seçmeli olarak +4 taksit sunulacaktır. Müşterinin isteğine bağlı olarak müşterinin taksit seçebilme veya artı taksit kullanmama hakkı olacaktır. (0, +1, +2, +3, +4, +5)
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 7 olacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Deniz bonus Business, Teb Bonus, Teb Bonus ticari kartlar, Şeker Bonus Şeker Bonus ticari kartlar, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, Burgan Bonus ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Abank Bonus, A Bank Bonus ticari kartlar, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya ING Bonus Business, Burgan Bonus, Burgan Bonus ticari kartlar, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Hogan Mağazaları Nişantaşı ve Akasya AVM'de. Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp HOGAN yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Aralık 2015 – 01 Temmuz 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.