Şimdi konuşun..
Hepsiburada’da peşin fiyatına <span>9 taksit!</span>

Hepsiburada’da peşin fiyatına 9 taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: E-Ticaret / Marka: Hepsiburada.com

NASIL KAZANIRIM?

15 Şubat 2021 tarihine kadar Hepsiburada’da 900 TL ve üzeri alışverişlerde peşin fiyatına 9 taksit imkanı sunulacaktır. Kampanya kapsamında, 7 taksit seçilen tüm işlemler otomatik olarak +2 taksit alarak, 9 taksitte yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 6 – 15 Şubat 2021 tarihleri arasında Hepsiburada’da 900 TL ve üzeri alışverişlerde peşin fiyatına 9 taksit imkanı sunulacaktır.
  • Kampanya kapsamında, 7 taksit seçilen tüm işlemler otomatik olarak +2 taksit alarak, 9 taksitte yansıtılacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Miles & Smiles Garanti Business kredi kartı, Shop&Fly , Shop&Fly Business, American Express Card, American Express Business Card, Şeker Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, TEB Bonus, TEB Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card, Deniz Bonus, Deniz Bonus Business, Alternatifbank Bonus dahildir.
  • Bonus Genç, Bonus Flexi, Şeker Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Türkiye Finans Happy Business Card , ING Bonus, ING Bonus Business, Alternatifbank Bonus Business  kampanya haricindedir. Bu kartlarla 7 taksit olarak seçilen işlemler +2 taksit almayacak ve karta 7 taksit olarak yansıtılacaktır.
  • Vade farksız taksitler, taksit kısıtı olmayan ürünlerde geçerlidir.
  • Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre taksit sayısı 12 ayla sınırlıdır ve beyaz eşya ve mobilya alışverişlerinde en fazla 18 ay olarak uygulanır. Bu süre; elektronik eşya alımlarında 6 ay, bilgisayar ve seyahat alımlarında 6 ay ve basılı ve külçe hariç kuyumla ilgili harcamalarda 8 ay olarak uygulanır. 3.500 TL altı televizyon alışverişlerinde 9 ay, 3.500 TL üzeri televizyon alışverişlerinde ise en fazla 3 ay taksit uygulanır. Gıda, akaryakıt, telekomünikasyon, kozmetik ve ofis malzemeleri ile ilgili harcamalarda ise taksit seçeneği bulunmamaktadır.
  • Ankastre setler, aspiratör, beyaz eşya paketi, beyaz eşya yedek parça & aksesuarları, bulaşık makinası, buzdolabı, çamaşır makinası, çeyiz seti, davlumbaz, derin dondurucu, beyaz eşya ek güvence paketleri, fırınlar, hava perdeleri, ısıtma ve soğutma yedek parçaları, klima, kombi, kurutma makinası, mikrodalga fırın, ocak, soğutucular, soba ve ısıtıcılar, su sebili, şofben, termoboyler, termosifon, vantilatör ve televizyonlarda en fazla 3 taksit yapılabilir , bu ürün grupları kampanyaya dahil değildir.
  • Cep telefonu ve tabletler kampanyaya dahil değildir.
  • Garanti BBVA ve Hepsiburada kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

KATILMAK İÇİN

Hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

6 Kasım 2020-15 Şubat 2021

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.