Şimdi konuşun..
Greyder’de 300 TL alışverişinize 30 TL Greyder Bonus

Greyder’de 300 TL alışverişinize 30 TL Greyder Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Greyder

NASIL KAZANIRIM?

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, Greyder mağazalarından ve www.greyder.com ‘den tek seferde gerçekleştirilen 300 TL üzeri alışverişlerde 30 TL Greyder Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

 • 30 TL Greyder Bonus kampanyası sadece BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak Greyder mağazalarından ve www.greyder.com"den 09 Eylül – 09 Ekim 2019 tarihleri arasında tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri  tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Nazilli Bamboo, Bursa Korupark , Bursa Carrefour, Bursa Anatolium ve Ankara Metromall mağazaları kampanya kapsamı dışındadır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 30 TL Greyder  Bonus kampanyasına "Hemen Katıl" butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 30 TL Greyder Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 30 TL Greyder Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 30 TL Greyder Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex dahildir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus ve sanal kartlar kampanya haricindedir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanarak en fazla 30 TL Greyder Bonus kazanabilir.
 • Kazanılan Greyder Bonus"lar 11 Ekim 2019 tarihine kadar sadece Greyder mağazalarında kullanılabilecektir. www.greyder.com 'da kazanılan bonuslar kullanılamamaktadır. Kullanılmayan Bonus"lar  12 Ekim 2019 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 30 TL Greyder Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için GarantiBBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 30 TL Greyder Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

09 Eylül – 09 Ekim 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

09 Eylül – 11 Ekim 2019