Şimdi konuşun..
GAP’te 6 taksit

GAP’te 6 taksit

Sektör: Giyim / Marka: Gap

NASIL KAZANIRIM?

Bonus üyesi Gap mağazalarından 6 taksit kart sahiplerine sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 6 taksit kampanyasından yararlanabilmek için taksitli harcamanın GarantiBBVA POS'larında yapılması gerekmektedir.
  • 6 taksit kampanyasına ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
  • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, American Express Card, Miles & Smiles Garanti kredi kartları, Shop&Fly, Shop&Fly Business, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartları, American Express Business kredi kartları, Deniz Bonus, Turkiye Finans Happy Card, Şeker Bonus, ICBC Business Bonus, Alternatifbank Bonus, ve Deniz Bonus Business Kartlar dahildir.
  • Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Teb Bonus, Teb Business Bonus, Şeker Business Bonus, Fibabank Bonus, ING Bonus, ING Business Bonus, Alternatifbank Business Bonus, Fibabank Bonus Business, ve ICBC Bonus kampanya dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sistemine kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET GAP” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.

KATILMAK İÇİN

Hemen yararlanılabilir.

Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sistemine kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET GAP” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Ağustos – 31 Ocak 2021