Şimdi konuşun..
Façonnable’da 6 taksit

Façonnable’da 6 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Faconnable

NASIL KAZANIRIM?

6 Taksit Kampanyası; 2 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +4 taksit uygulanacaktır. Toplamda maksimum 6 taksit olacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 27 Haziran -31 Aralık 2016 tarihleri arasında Façonnable’da 6 taksit kampanyası yapılacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Deniz Bonus,Teb Bonus,Şeker Bonus,ING Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Bonus Business, Money Bonus, Flexi kartlar, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı ve American Express Business Card dahildir. Bonus Genç, Bonus Flexi, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business ve Ing Bonus Business kampanyaya dahil değildir.
  • 6 Taksıt kampanyasına; FLEXI sahiplerinin bankaya kayıtlı cep telefon numaralarından " EVET FACONNABLE " yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.
  • İşlemler Garanti BBVA POS'undan geçmelidir. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

27 Haziran - 30 Haziran 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.