Şimdi konuşun..
30 TL Elle Bonus

30 TL Elle Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Elle

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak Elle mağazalarından ve www.elleshoes.com tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 30 TL Elle Bonus verilecektir.  

DİĞER BİLGİLER

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, 10 Eylül 10 Ekim 2019 tarihleri arasında Elle mağazaları ve www.elleshoes.com ‘dan tek seferde yapacağınız 250 TL üzeri alışverişlerinizde 30TL Elle Bonus kazanın. 

  • 30 TL Elle Bonus, 10 Eylül 10 Ekim 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Garanti BBVA POS’u üzerinden tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 30 TL Elle Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • 30 TL Elle Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 30 TL Elle Bonus kazanabilir. www.elleshoes.com ‘dan ve fiziki Elle mağazalarından yapılacak alışverişlerden Elle Bonus kazanımı gerçekleşecektir. Kazanılan puanlar sadece fiziki Elle mağazalarında harcanabilecektir. Kazanılan Elle bonuslar www.elleshoes.com adresinde harcanamaz.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 30 TL Elle Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 30 TL Elle Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 30 TL Elle Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kazanılan 30 TL Elle Bonus 22 Ekim 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan 30 TL Elle Bonus’lar geri alınacaktır.
  • 30 TL Elle Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Deniz Bonus,Teb Bonus,Şeker Bonus,ING Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card Alternatifbank Bonus, ICBC Bonus, Fibabanka Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 20 TL Elle Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti Bankası POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 30 TL Elle Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 30 TL Elle Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

10 Eylül – 10 Ekim 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

10 Eylül - 22 Ekim 2019