Şimdi konuşun..
300 TL alışverişe 50 TL bonus

300 TL alışverişe 50 TL bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Elle

NASIL KAZANIRIM?

Kampanyaya Bonus Flaş uygulaması üzerinden katılım sağlandıktan sonra Elle’den yapılacak 300 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler 50 TL Bonus kazanacaktır.

Kampanyadan yararlanılabilmesi için alışverişlerin mutlaka Garanti BBVA poslarından geçmesi gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanyaya 8 Kasım-8 Aralık 2020 tarihleri arasında, Online ve mağazalarda  Garanti BBVA Bonus kredi kartları ile tek seferde, peşin veya taksitli 300 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler 50 TL Bonus kazanacaktır.
 • Kampanyaya katılım için harcamadan önce Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden Elle 50 TL Bonus Kampanyası’ndaki “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Bonus kazanabilir.
 • Kampanyadan yararlanılabilmesi için alışverişlerin mutlaka Garanti BBVA poslarından geçmesi gerekmektedir.
 • İndirim yasaklı, konsinye ve kozmetik alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları dahildir.  Sanal ve ek kartlar da kampanya kapsamındadır.
 • Kampanya, diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahipleri kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET ELLE” yazıp bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Kazanılan Bonus'lar 21 Aralık 2020’de kartınıza yansır ve 22-31 Aralık 2020 tarihleri arasında tüm Garanti BBVA üye iş yerlerinde kullanılabilir.
 • Kullanılmayan Bonus’lar 01 Ocak 2021’de geri alınacaktır.
 • İade veya iptali yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir

KATILMAK İÇİN

Kampanyaya katılım için harcamadan önce Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden Elle 50 TL Bonus Kampanyası’ndaki “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahipleri kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET ELLE” yazıp bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

8 Kasım - 8 Aralık 2020

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

22 - 31 Aralık 2020