Şimdi konuşun..
e-bebek'te +4 taksit

e-bebek'te +4 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: E-Ticaret / Marka: E-Bebek

NASIL KAZANIRIM?

E-bebek’ten taksitli alışveriş yaparak faydalanabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya www.e-bebek.com ve ebebek mağazalarında yapılan alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında 2 taksitli işlemlere +4 taksit eklenecektir.
  • Kampanya döneminde en yüksek taksit sayısı 6 taksit olacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express, American Express Business, DenizBank Bonus, TEB Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, BurganBank Bonus, ABank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, PTT Bonus Card'lar dahildir.
  • Şekerbank Bonus, Fibabanka Bonus ticari kartlar, ING Bank ticari kartlar, Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, kredi kartlarıyla yapılan alışverişler +taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp EBEBEK yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom (Avea) için 0,60TL,Turkcell için 0,65TL, Vodafone için 0,415TL'dir.Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır .

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

22 Ağustos 2016 -31 Ocak 2018

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.